IDLC-65-1050DA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDLC-65-1050DA
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W
Duomenų lapai: IDLC-65-1050DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
IDLC-65-1050DA specifikacijos
Dalies numeris IDLC-65-1050DA Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3743 pcs Duomenų lapas IDLC-65-1050DA.pdf
Įtampa - išvestis 62V Įtampa - įėjimas (min.) 180VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Terminal Block
Dydis / Matmenys 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm) Serija -
Reitingai IP20 Galia (vatais) 65W
Kiti vardai 1866-5256 Darbinė temperatūra -
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Efektyvumas -
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.05A 62V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A Patvirtinimai CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM