HVG-100-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-100-36B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVG-100-36B
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DVR CC/CV AC/DC 18-36V 2.65A
Duomenų lapai: HVG-100-36B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
HVG-100-36B specifikacijos
Dalies numeris HVG-100-36B Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DVR CC/CV AC/DC 18-36V 2.65A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1428 pcs Duomenų lapas HVG-100-36B.pdf
Įtampa - išvestis 18 ~ 36 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 528VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 8.35" L x 2.68" W x 1.52" H (212.0mm x 68.0mm x 38.5mm)
Serija HVG-100 Reitingai IP67
Galia (vatais) 95W Kiti vardai 1866-2798
HVG-100-36B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 90.5%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 2.65A 18 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.65A Patvirtinimai cURus