GST18B07-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GST18B07-P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GST18B07-P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W
Duomenų lapai: GST18B07-P1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
GST18B07-P1J specifikacijos
Dalies numeris GST18B07-P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7829 pcs Duomenų lapas GST18B07-P1J.pdf
Įtampa - išvestis 7.5V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Serija GST18B (18W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 15W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Kiti vardai 1866-2059
GST18B07-P1J-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C8
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 7.5V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A
Laido ilgis 47.2" (1.20m) Patvirtinimai BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM