GSM220A20-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220A20-R7B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GSM220A20-R7B
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W
Duomenų lapai: GSM220A20-R7B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
GSM220A20-R7B specifikacijos
Dalies numeris GSM220A20-R7B Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1256 pcs Duomenų lapas GSM220A20-R7B.pdf
Įtampa - išvestis 20V Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Serija GSM220A (220W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 220W
Polarizacija - Išvesties jungtis Power DIN, 4 Pin
Kiti vardai 1866-1948
GSM220A20-R7B-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 150mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C14
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 20V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 11A
Laido ilgis 39.4" (1.00m) Patvirtinimai CB, CE, cRUus, TUV