GS15U-4P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15U-4P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GS15U-4P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Duomenų lapai: GS15U-4P1J.pdf
  • Pranešimas
GS15U-4P1J specifikacijos
Dalies numeris GS15U-4P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5761 pcs Duomenų lapas GS15U-4P1J.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm) Serija GS15U (15W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 15W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Kiti vardai 1866-1878
GS15U-4P1J-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A
Laido ilgis 47.2" (1.20m) Patvirtinimai CE, cULus