EPP-400-36
MEAN WELLMEAN WELL
EPP-400-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPP-400-36
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 403W
Duomenų lapai: EPP-400-36.pdf
  • Pranešimas
EPP-400-36 specifikacijos
Dalies numeris EPP-400-36 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 403W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1445 pcs Duomenų lapas EPP-400-36.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija EPP-400 Galia (vatais) 403W (403W Forced Air)
Kiti vardai 1866-1660
EPP-400-36-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 93%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 7A 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 7A