EPP-200-27
MEAN WELLMEAN WELL
EPP-200-27 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPP-200-27
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 27V 143W
Duomenų lapai: EPP-200-27.pdf
  • Pranešimas
EPP-200-27 specifikacijos
Dalies numeris EPP-200-27 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 27V 143W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2508 pcs Duomenų lapas EPP-200-27.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 27V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Serija EPP-200 Galia (vatais) 143W (203W Forced Air)
Kiti vardai 1866-1648
EPP-200-27-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Universal Input Efektyvumas 94%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 27V 5.3A 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.3A