EPP-150-12
MEAN WELLMEAN WELL
EPP-150-12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EPP-150-12
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 101W
Duomenų lapai: EPP-150-12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
EPP-150-12 specifikacijos
Dalies numeris EPP-150-12 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 101W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2569 pcs Duomenų lapas EPP-150-12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Serija EPP-150 Galia (vatais) 101W (150W Forced Air)
Kiti vardai 1866-1640
EPP-150-12-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, PFC, Universal Input Efektyvumas 91.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.4A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8.4A