ELG-75-C700DA
MEAN WELLMEAN WELL
MEAN WELL
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELG-75-C700DA
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED POWER SUPPLIES 700MA 53-107V
Duomenų lapai: ELG-75-C700DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ELG-75-C700DA specifikacijos
Dalies numeris ELG-75-C700DA Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED POWER SUPPLIES 700MA 53-107V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2644 pcs Duomenų lapas ELG-75-C700DA.pdf
Įtampa - išvestis 53 ~ 107 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Serija ELG-75-C Reitingai IP67
Galia (vatais) 75W Kiti vardai 1866-5170
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 90% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 700mA 53 ~ 107 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA
Patvirtinimai CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ELG-TEA4R7NA
ELG-TEA4R7NA
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 800MA 300 MOHM
Sandelyje: 634653 pcs
parsisiųsti: ELG-TEA4R7NA.pdf
RFQ
ELG-75-C700
ELG-75-C700
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: LED DRVR CC AC/DC 53-107V 700MA