DLW05B-15
MEAN WELLMEAN WELL
DLW05B-15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW05B-15
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 5W
Duomenų lapai: DLW05B-15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DLW05B-15 specifikacijos
Dalies numeris DLW05B-15 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7485 pcs Duomenų lapas DLW05B-15.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 1000V Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Serija DLW05 Galia (vatais) 5W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 5-DIP Module
Kiti vardai 1866-1379
DLW05B-15-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 167mA, 167mA 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 167mA, 167mA Programos ITE (Commercial)