A302-600-F3
MEAN WELLMEAN WELL
A302-600-F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A302-600-F3
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas INVERTER 24VDC 600W 1 OUTLET
Duomenų lapai: A302-600-F3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
A302-600-F3 specifikacijos
Dalies numeris A302-600-F3 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas INVERTER 24VDC 600W 1 OUTLET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1196 pcs Duomenų lapas A302-600-F3.pdf
Įtampa - išvestis 230VAC Įtampa - įėjimas 24VDC
Įveskite Inverter Dydis 8.27" L x 6.81" W x 2.56" H (210.0mm x 173.0mm x 65.0mm)
Serija A300-600 Nuotolinis pajėgumas No
Naudojamas regionas Europe Maitinimas - išėjimo srovė 1.2kW
Maitinimas - nuolatinis išėjimas 600W Kiti vardai 1866-5021