MCU08050F1302BP100
Vishay Beyschlag
MCU08050F1302BP100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCU08050F1302BP100
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Beyschlag
Prekės aprašymas RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCU08050F1302BP100.pdf
  • Pranešimas
MCU08050F1302BP100 specifikacijos
Dalies numeris MCU08050F1302BP100 Gamintojas Vishay Beyschlag
apibūdinimas RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79747 pcs Duomenų lapas MCU08050F1302BP100.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MCU 0805 - Precision
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas MCU08050F1302BP100
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 13k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805