M55342E06B66B5R
TT Electronics/IRC
M55342E06B66B5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E06B66B5R
Gamintojas / Gamintojas: TT Electronics/IRC
Prekės aprašymas RES SMD 66.5KOHM 0.1% 0.15W 0805
Duomenų lapai: M55342E06B66B5R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M55342E06B66B5R specifikacijos
Dalies numeris M55342E06B66B5R Gamintojas TT Electronics/IRC
apibūdinimas RES SMD 66.5KOHM 0.1% 0.15W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5690 pcs Duomenų lapas M55342E06B66B5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC R (0.01%) Įtampa - darbo 0.15W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 1217-1201-2
1217-1201-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M55342E06B66B5R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.66mm) funkcijos Military, Moisture Resistant
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 66.5k Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film