SFT-20-B-F35-EPB
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFT-20-B-F35-EPB
Gamintojas / Gamintojas: Luminus Devices
Prekės aprašymas LED
Duomenų lapai: SFT-20-B-F35-EPB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SFT-20-B-F35-EPB specifikacijos
Dalies numeris SFT-20-B-F35-EPB Gamintojas Luminus Devices
apibūdinimas LED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13322 pcs Duomenų lapas SFT-20-B-F35-EPB.pdf
Bangos ilgis 455nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3V
Žiūrėjimo kampas - Temperatūra - bandymas 25°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Serija SFT-20 Paketas / dėžutė 1414 (3535 Metric)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 19 lm/W
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.029" (0.74mm)
Dabartinis testas 1.4A Dabartinis - maks 6A