X66AK2H12AAW2
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X66AK2H12AAW2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP ARM SOC BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
X66AK2H12AAW2 specifikacijos
Dalies numeris X66AK2H12AAW2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5527 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Įtampa - branduolys Variable
Įveskite DSP+ARM® Tiekėjo prietaisų paketas 1517-FCBGA (40x40)
Serija 66AK2Hx KeyStone Multicore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1517-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TC)
On-Chip RAM 12.75MB Neleistra atmintis ROM (384 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 1.2GHz Bazinės dalies numeris 66AK2H12