TPS7A6150QKVURQ1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPS7A6150QKVURQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TPS7A6150QKVURQ1 specifikacijos
Dalies numeris TPS7A6150QKVURQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62575 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.5V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Paketas / dėžutė TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 30dB (100Hz ~ 150kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-36856-2
TPS7A6150QKVURQ1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA TO-252-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 40µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable, Reset