TPS73250DBVTG4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPS73250DBVTG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TPS73250DBVTG4 specifikacijos
Dalies numeris TPS73250DBVTG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61914 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.15V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 950µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 550µA Dabartinis - rezultatas 250mA