TPS709B33DBVR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPS709B33DBVR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TPS709B33DBVR specifikacijos
Dalies numeris TPS709B33DBVR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127498 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.4V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-48770-2
TPS709B33DBVR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 350µA Dabartinis - silpnas (Iq) 2.05µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable