TPS3808G125QDBVRQ1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPS3808G125QDBVRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TPS3808G125QDBVRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TPS3808G125QDBVRQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VOLT SUPERVISOR 1.25V SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97671 pcs Duomenų lapas
Įtampa - slenkstis 1.16V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija Automotive, AEC-Q100
Iš naujo nustatyti laiką Adjustable/Selectable Atstatyti Active Low
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai 296-28181-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Stebėto įtampos skaičius 1