TPL0401A-10QDCKRQ1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPL0401A-10QDCKRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DIGITAL POTENTIOMETER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TPL0401A-10QDCKRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TPL0401A-10QDCKRQ1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 114333 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 22 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 35 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai 296-45353-2
TPL0401A-10QDCKRQ1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 128 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 Konfigūracija Potentiometer, Rheostat