TMS320C6726BRFP266
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS320C6726BRFP266
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
TMS320C6726BRFP266 specifikacijos
Dalies numeris TMS320C6726BRFP266 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5204 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.20V
Įveskite Floating Point Tiekėjo prietaisų paketas 144-HTQFP (20x20)
Serija TMS320C672x Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-TQFP Exposed Pad Kiti vardai 296-26845
TMS320C6726BRFP266-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Neleistra atmintis ROM (384 kB) Montavimo tipas Surface Mount
Sąsaja EBI/EMI, I²C, McASP, SPI Laikrodis 266MHz