TMS320C6203BGNY300
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS320C6203BGNY300
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 832 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
TMS320C6203BGNY300 specifikacijos
Dalies numeris TMS320C6203BGNY300 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 832 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.50V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 384-FC/CSP (18x18)
Serija TMS320C62x Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 384-FBGA, FCCSPBGA Kiti vardai 296-13801
Darbinė temperatūra 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 896kB
Neleistra atmintis External Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja McBSP
Laikrodis 300MHz Bazinės dalies numeris TMS320C6203