TMS320BC53PQ80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS320BC53PQ80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 132-BQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TMS320BC53PQ80 specifikacijos
Dalies numeris TMS320BC53PQ80 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 132-BQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5482 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.00V Įtampa - branduolys 5.00V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 132-BQFP (24.54x24.54)
Serija TMS320C5x Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 8kB Neleistra atmintis ROM (32 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja BSP, SSP, TDM
Laikrodis 80MHz Bazinės dalies numeris TMS320BC53