TM4C1297NCZADI3R
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TM4C1297NCZADI3R
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TM4C1297NCZADI3R specifikacijos
Dalies numeris TM4C1297NCZADI3R Gamintojas N/A
Galimas kiekis 8930 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.97 V ~ 3.63 V Tiekėjo prietaisų paketas 212-NFBGA (10x10)
Greitis 120MHz Serija Tiva™ C
RAM dydis 256K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 212-VFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 140 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 6K x 8 Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10)