TLV71133285DDSER
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV71133285DDSER
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3/2.85V 200MA 6WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TLV71133285DDSER specifikacijos
Dalies numeris TLV71133285DDSER Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 3.3/2.85V 200MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 309736 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 200mA, 0.215V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V, 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (1.5x1.5) Serija -
Paketas / dėžutė 6-WFDFN PSRR 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-36771-2
TLV71133285DDSER-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.85V 200mA 6-WSON (1.5x1.5)
Dabartinis - silpnas (Iq) 110µA Dabartinis - rezultatas 200mA