TLV702125QDBVRQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV702125QDBVRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.25V 300MA SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TLV702125QDBVRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TLV702125QDBVRQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.25V 300MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293087 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.375V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 370µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA Dabartinis - rezultatas 300mA