TLV2217-25KVURG3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV2217-25KVURG3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TLV2217-25KVURG3 specifikacijos
Dalies numeris TLV2217-25KVURG3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133399 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.5V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 62dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-21610-2
TLV221725KVURG3
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-252-3
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -