TLV1117LV25DCYT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV1117LV25DCYT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TLV1117LV25DCYT specifikacijos
Dalies numeris TLV1117LV25DCYT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176588 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.3V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-41693-2
TLV1117LV25DCYT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-4
Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA Dabartinis - rezultatas 1A