TLV1117-33IDCYRG3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV1117-33IDCYRG3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TLV1117-33IDCYRG3 specifikacijos
Dalies numeris TLV1117-33IDCYRG3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216266 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.3V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Dabartinis - rezultatas 800mA