TLV1117-25IKVURG3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLV1117-25IKVURG3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TLV1117-25IKVURG3 specifikacijos
Dalies numeris TLV1117-25IKVURG3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5051 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.3V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-252-3
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos -