TL750M12QKTTRQ1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL750M12QKTTRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 12V 750MA DDPAK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TL750M12QKTTRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TL750M12QKTTRQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 12V 750MA DDPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63155 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.6V @ 750mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 12V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Paketas / dėžutė TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-27935-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA DDPAK/TO-263-3
Dabartinis - rezultatas 750mA Valdymo funkcijos -