SN75ALS160DW
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN75ALS160DW
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUS XCVR OCTAL 20-SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SN75ALS160DW specifikacijos
Dalies numeris SN75ALS160DW Gamintojas N/A
Galimas kiekis 64264 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V Įveskite Transceiver
Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC Serija -
Imtuvo histerezė 650mV Protokolas IEEE 488
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai 296-9932-5 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Vairuotojų / imtuvų skaičius 8/8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dvipusis Half
Išsamus aprašymas 8/8 Transceiver Half IEEE 488 20-SOIC Duomenų perdavimo sparta -
Bazinės dalies numeris 75ALS160
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SN75ALS1177NSRE4
SN75ALS1177NSRE4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC DUAL DIFF DRVR/RCVR 16SO
Sandelyje: 31990 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SN75ALS160DWE4
SN75ALS160DWE4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC BUS XCVR OCTAL 20-SOIC
Sandelyje: 41542 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SN75ALS1178NSRG4
SN75ALS1178NSRG4
SN75ALS1178N
SN75ALS1178N
apibūdinimas: IC DRIVER/RCVR DUAL 3-ST 16-DIP
SN75ALS160DWR
SN75ALS160DWR
SN75ALS160N
SN75ALS160N
apibūdinimas: IC BUS XCVR OCTAL 20-DIP
SN75ALS160DWG4
SN75ALS160DWG4
SN75ALS1177NSR
SN75ALS1177NSR
apibūdinimas: IC DRIVER/RCVR DUAL 3-ST 16SO
SN75ALS160DWRE4
SN75ALS160DWRE4
SN75ALS160DWRG4
SN75ALS160DWRG4
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus