SN74V3650-10PEU
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74V3650-10PEU
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC 2048X36 FIFO MEMORY 128LQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74V3650-10PEU specifikacijos
Dalies numeris SN74V3650-10PEU Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4650 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 128-LQFP (14x20)
Serija 74V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties dydis 72K (2K x 36) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Autobusas kryptimi Uni-Directional