SN74LVTH16240DGGR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVTH16240DGGR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVTH16240DGGR specifikacijos
Dalies numeris SN74LVTH16240DGGR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108494 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74LVTH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State