SN74LVCH16240ADLR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVCH16240ADLR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVCH16240ADLR specifikacijos
Dalies numeris SN74LVCH16240ADLR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112759 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-SSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 296-8572-2
74LVCH16240ADLRG4
74LVCH16240ADLRG4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 4 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA