SN74LVC1G32QDCKRQ1
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVC1G32QDCKRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVC1G32QDCKRQ1 specifikacijos
Dalies numeris SN74LVC1G32QDCKRQ1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 667832 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5
Serija Automotive, AEC-Q100, 74LVC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Kiti vardai 296-24203-2
SN74LVC1G32QDCKRQ1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Įėjimų skaičius 2
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 6ns @ 5V, 50pF
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Logikos tipas OR Gate
Loginis lygis - žemas 0.7 V ~ 0.8 V Loginis lygis - aukštas 1.7 V ~ 2 V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas OR Gate IC 1 Channel SC-70-5 Dabartinis - silpnas (maks.) 25µA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 32mA, 32mA Bazinės dalies numeris 74LVC1G32