SN74AHCT16240DGGR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74AHCT16240DGGR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SN74AHCT16240DGGR specifikacijos
Dalies numeris SN74AHCT16240DGGR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59997 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74AHCT Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 296-4681-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 4 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 8mA, 8mA