SM72238TDX-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM72238TDX-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SM72238TDX-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris SM72238TDX-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74262 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.6V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija SolarMagic™
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -