REG113EA-2.5/250G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG113EA-2.5/250G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 400MA 8VSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
REG113EA-2.5/250G4 specifikacijos
Dalies numeris REG113EA-2.5/250G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 400MA 8VSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37034 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.41V @ 400mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-VSSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA 8-VSSOP Dabartinis - tiekimas (maks.) 1mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA Dabartinis - rezultatas 400mA