REG1117A-2.5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG1117A-2.5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
  • Pranešimas
REG1117A-2.5 specifikacijos
Dalies numeris REG1117A-2.5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81590 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.55V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-4 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai REG1117A25 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-4
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 1A
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris REG1117A-25
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REG1117/2K5G4
REG1117/2K5G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 800MA SOT223
Sandelyje: 64769 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG1117A-2.5G4
REG1117A-2.5G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4
Sandelyje: 54089 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG1117A-2.5/2K5
REG1117A-2.5/2K5