REG104GA-3.3/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG104GA-3.3/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
REG104GA-3.3/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris REG104GA-3.3/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31700 pcs Duomenų lapas
Įtampa / srovė - išėjimas 1 1.2A Įtampa - įėjimas Up to 15V
Įtampa - suskirstymas SOT-223-6 Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Regulatorinė topologija 1A
Polarizacija SOT-223-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 0.23V @ 1A Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo kodas REG104GA-3.3/2K5G4
Dažnis - perjungimas Positive Fixed Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1A SOT-223-6
apibūdinimas IC REG LDO 3.3V 1A SOT223-6 Dabartinis - rezultatas 3.3V
Dabartinė - riba (min.) 1
Susiję produktai
REG104GA-5/2K5
REG104GA-5/2K5
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 1A SOT223-6
Sandelyje: 37701 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG104GA-3.3G4
REG104GA-3.3G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-6
Sandelyje: 17430 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG104GA-3
REG104GA-3
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 1A SOT223-6