REG104FA-3.3KTTTG3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG104FA-3.3KTTTG3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
REG104FA-3.3KTTTG3 specifikacijos
Dalies numeris REG104FA-3.3KTTTG3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19945 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.48V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A DDPAK/TO-263-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.8mA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.7mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable