REG103UA-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG103UA-2.7
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
REG103UA-2.7 specifikacijos
Dalies numeris REG103UA-2.7 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4626 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.28V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.3mA Dabartinis - silpnas (Iq) 0.7mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris REG103-27
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REG103UA-3.3G4
REG103UA-3.3G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Sandelyje: 22148 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG103GA-AG4
REG103GA-AG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
Sandelyje: 21092 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG103UA-2.7G4
REG103UA-2.7G4
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC