REG102NA-3.3/250G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG102NA-3.3/250G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
REG102NA-3.3/250G4 specifikacijos
Dalies numeris REG102NA-3.3/250G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44962 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.27V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 800µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA Dabartinis - rezultatas 250mA