REG102NA-2.5/3KG4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG102NA-2.5/3KG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
REG102NA-2.5/3KG4 specifikacijos
Dalies numeris REG102NA-2.5/3KG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4727 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.27V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 800µA Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable