REG101UA-2.85/2K5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG101UA-2.85/2K5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
REG101UA-2.85/2K5 specifikacijos
Dalies numeris REG101UA-2.85/2K5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5242 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.13V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 100mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 650µA Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris REG101-285
Susiję produktai
REG101UA-2.85
REG101UA-2.85
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.85V 100MA 8SOIC