REG101UA-2.5/2K5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG101UA-2.5/2K5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
REG101UA-2.5/2K5 specifikacijos
Dalies numeris REG101UA-2.5/2K5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5248 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.13V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai REG101UA-2.5TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas (maks.) 650µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA Dabartinis - rezultatas 100mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris REG101-25
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REG101NA-A/3K
REG101NA-A/3K
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-5
Sandelyje: 77908 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG101NA-A/3KG4
REG101NA-A/3KG4
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 92601 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG101UA-2.5
REG101UA-2.5
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 100MA 8SOIC
REG101UA-2.85
REG101UA-2.85
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.85V 100MA 8SOIC
REG101UA-2.5/2K5G4
REG101UA-2.5/2K5G4