REG101NA-2.5/250G4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REG101NA-2.5/250G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
REG101NA-2.5/250G4 specifikacijos
Dalies numeris REG101NA-2.5/250G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63421 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.13V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 650µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA Dabartinis - rezultatas 100mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris REG101-25
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
REG101NA-2.5/3K
REG101NA-2.5/3K
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Sandelyje: 79164 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG101NA-2.8/3KG4
REG101NA-2.8/3KG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
Sandelyje: 5367 pcs
parsisiųsti:
RFQ
REG101NA-2.5/250
REG101NA-2.5/250