OPA4343UA/2K5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4343UA/2K5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4343UA/2K5 specifikacijos
Dalies numeris OPA4343UA/2K5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44727 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 2mV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 6 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Kiti vardai OPA4343UA/2K5G4
OPA4343UA/2K5G4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Produktas 5.5MHz
Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 0.2pA