OPA4340UA/2K5G4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4340UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4340UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA4340UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30257 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 150µV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 6 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Produktas 5.5MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
Dabartinis - tiekimas 750µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 50mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 0.2pA Bazinės dalies numeris OPA4340
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA4342PA
OPA4342PA
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14DIP
Sandelyje: 4810 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA4340UA/2K5
OPA4340UA/2K5
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 14SOIC